درباره ما

رادیو باران  از تاریخ ۱۳۹۰/۰۸/۰۸ بعنوان یک وبلاگ آغاز بکار کرد و پس از مشاهده استقبال هنر دوستان فعال در اینترنت، از تاریخ ۱۳۹۰/۱۰/۰۱ با انجام تغییراتی در نحوه نوشتن مطالب سعی شد تا این رسانه اینترنتی از حالت وبلاگ به سایت تبدیل شود.

از اواخر سال ۱۳۹۱، رادیوباران جهت تامین هزینه های سایت و فضای میزبانی که رقم بالایی را شامل میشد، اقدام به استفاده از حق اشتراک ماهانه نمود تا به دور از پر کردن فضای سایت با انواع و اقسام تبلیغات (مانند برخی سایت های دانلود)، در محیطی زیبا و طراحی دل نشین سایت، بتواند به فعالیت خود ادامه داده و آن را هرچه بیشتر گسترش دهد.

همچنین در این فاصله و در اواخر سال ۱۳۹۱، مدیریت جدید رادیوباران نیز بروی کار آمد تا با امکانات جدید و رویکردی جدید، نفس تازه ای به فعالیت سایت بدمد.

در بهار ۱۳۹۲ تغییرات اساسی در طراحی سایت صورت گرفت که به منظور هرچه بهتر نمودن فضای سایت بود و همچنین پس از آن در تابستان سال ۱۳۹۲ نیز سیستم اکانت دهی بصورت کاملا اتوماتیک به همراه بخش پشتیبانی بر روی سایت قرار گرفت تا امکاناتی در خور شان موسیقی دوستان و هنرمندان عزیز داشته باشیم.

قالب بروز و پیشرفته رادیوباران که بصورت مدرن و واکنشگرا توسط تیم طراحی میزبان وردپرس آماده شده بود،در بهمن ماه ۱۳۹۴ به روی کار آمد تا پس از دو سال، امکانات و ظاهر جدیدی به سایت ببخشد.

درنهایت با توجه به افزایش درخواست ها، آرشیو های پر حجم زیادی در طول این مدت به سایت اضافه شد که فضای استفاده شده سایت را از کمتر از ۱۰۰ گیگابایت در ابتدای سال ۹۲، به حدود ۱۲۰۰ گیگابایت در آخر تابستان این سال رسانید؛ و اکنون در ابتدای سال ۱۳۹۶، حجم کل آرشیو رادیوباران به بالای ۷ ترابایت (۷۰۰۰ گیگابایت) رسیده که نشان از تلاش بی وقفه و حمایت کاربران دارد.

هدف اصلی رادیو باران بالا بردن سطح دانش و معلومات دوستداران هنر موسیقی است و به همین علت هر گونه مطلبی که به نوعی به موسیقی مربوط باشد از از موسیقی بیکلام ، کلاسیک و موسیقی فیلم و … مورد توجه سایت قرار داشته است.

رادیو باران یک رسانه مستقل بوده و به هیچ دسته یا نگرش خاصی از موسیقی تعلق ندارد و از همه دست اندرکاران موسیقی دعوت می کند تا در صورت تمایل مقالات و نوشته های خود را جهت انتشار برای ما ارسال کنند.

با آرزوی رضایتمندی همه عزیزان

مدیریت رادیو باران

رضا فدای حسینی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.