دانلود آلبوم موسیقی بی کلام بسیار زیبای Pianisimo Flamenco اثر Manolo Carrasco

%دانلود آلبوم موسیقی بی کلام بسیار زیبای Pianisimo Flamenco اثر Manolo Carrasco

Manolo Carrasco : Pianisimo Flamenco
Genre: Instrumental , New Age

Year Of Release : 2012
File size: 115 MB

Quality : MP3

Bitrate : 320 kbps

 

فرهنگ های گوناگون موجود در اسپانیا، سبب بروز سبک های گوناگون موسیقی در کل این کشور شده است، که در این بین موسیقی فلامنکو که موسیقی اصیل اسپانیا خوانده می شود، از این تاثیرات بی نصیب نمانده است. مناطق شمال غربی اسپانیا همچون «گالیشیا»، «آستوریاس» و «کانتابریا»، تحت تاثیر مردم «سلتیک» که از اروپای مرکزی به این مناطق مهاجرت کرده بودند، قرار گرفتند تا جایی که هنوز ساختارهای ریتم، هارمونی و ملودی های سنتی مردم «سلتیک» بر تمام موسیقی سنتی مردم اسپانیا تسلط دارند. در منطقه باسک نیز ویژگی های فرهنگی و سنتی موسیقایی همچنان باقی مانده است، در این مناطق از آلات موسیقی ویژه ای همچون Txalaparta استفاده می شود.
در مناطق شمال شرقی و شرق اسپانیا موسیقی «ایبریایی »ها (اسپانیا و پرتغال) و ترکیبی از موسیقی «ایبریایی »ها و «سلتیک »ها تسلط دارد. ریشه های سبک موسیقی «جوتا» (Jota) که امروز در تمام اسپانیا گسترش یافته است، از این مناطق برخاسته است. و مادرید به عنوان پایتخت اسپانیا، مردم سایر بخش های کشور به ویژه بخش های فقیر را به سوی خود جذب کرده است. این مردم با مهاجرت به مادرید فرهنگ و موسیقی خود را به این شهر انتقال دادند. این وضعیت برای سایر شهرهای اسپانیا نیز صدق می کند.
فلامنکو، هنر اصیل اسپانیا خوانده می شود که از بخش جنوبی این کشور برخاسته است. این موسیقی در سه شکل «کانت» (صوت)، «بیل» (حرکات موزون) و گیتارا (نواختن گیتار) وجود دارد.

 

اغلب کولیان خالق این موسیقی خوانده می شوند، با این حال می توان گفت که آنها نقش مهمی در خلق این سبک از موسیقی ایفا کرده اند. اما احتمالاً سرودها و حرکات موزون محلی اندلسی در ابتدا بر موسیقی فلامنکو تاثیر گذارده است.
در این بین مطمئناً فرهنگ ها و تمدن های گوناگون سایر بخش های کشور نیز بر این موسیقی تاثیر گذارده است. می توان گفت که مسلمان ها که حدود هفت قرن این کشور را به تصرف خود در آورده بودند نیز به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر فلامنکو تاثیر گذارده اند. در سال ۱۷۷۴ این موسیقی برای اولین بار در کتاب های ادبی نگاشته شد و بین سال های ۱۷۶۵ تا ۱۸۶۰ اولین مدارس ویژه آموزش موسیقی فلامنکو روی کار آمد. دوره طلایی این موسیقی بین سال های ۱۸۶۹ تا ۱۹۱۰ بوده است در این دوره فلامنکو که تاکنون در سالن های ویژه اجرا می شد به کافه ها نیز راه یافت. از سال ۱۹۱۵ نیز این موسیقی چنان سازماندهی شد که در تمام کشورهای دیگر نیز به اجرا درآمد. به تدریج فلامنکوی حقیقی تاثیرات برگرفته از انواع موسیقی جاز، سالسا، بوسانووا و غیره را نشان داد. رسانه های گروهی نیز این موسیقی را به جهانیان نشان دادند، اما فلامنکو همچنان به عنوان یک موسیقی محلی باقی ماند.

 

 

 

Tracklist:

01. Ilusión
02. Lujuria
03. Puntales
04. Arte y Compás
05. Tramontana
06. Isla de Leon
07. Atardecer
08. Por el Camino de la Amargura
09. Corazón
10. La Alegria de la Huerta
11. Libano
12. Recuerdos del Ramiro

 

 

دانلود کل آلبوم : لینک مستقیمVIP

Download

 

 

دانلود موسیقی :   Lujuria

پخش آنلاین :

 


دانلود فايلها

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

3 پاسخ به “دانلود آلبوم موسیقی بی کلام بسیار زیبای Pianisimo Flamenco اثر Manolo Carrasco”

 1. Mana گفت:

  این واقعا کارش محشره .از شنیدن آهاگاش واقعا خسته نمیشم …

 2. Ramtin گفت:

  سلام لطفا آلبوم های دیگر این نوازنده رو میزارین !!!

 3. fazlol گفت:

  یعنی دیوونه فلامنکو هستما!
  تا حالا ترکیب پیانو و سبک فلامنکو ندیده بودم ،
  انصافا محشره کارش…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *