دانلود فول البوم Rua

%دانلود فول البوم Rua

Rua : Discography
Genre: Folk , Celtic , World , New Age

Year Of Release : 2001-2007
File size: 323 MB

Quality : MP3

Bitrate : 320 kbps

 

Rua نام گروهی به سرپرستی Liz Madden است که بیش از 20 سال است که در نیوزلند تشکیل شده و سبک اصلی آنها Cletic Fusion با ته مایه هایی از موسیقی های سنتی می باشد.
Gregg Senko که منتقد موسیقی است و تا به حال مطالب زیادی را در رابطه با موسیقی دانان،آلبوم ها و نوازنده های مختلف نوشته است،در رابطه با Liz Madden اینگونه مینویسد:
"اگر ساز چنگی باشد که صدایی زیبا بدهد،حتما آن صدا مربوط به صدای نواختن چنگ توسط لیز مدن است"! و در ادامه،مهارت او را اینگونه بیان میکند: "Liz Madden این توانایی را دارد که هر تاریکی ای را به نور و روشنایی تبدیل کند.او این کار را با روح پر احساس و پر انرژی خود انجام می دهد."
Liz Madden در طی 10 سال گذشته،سه البوم را به صورت انفرادی ساخته و منتشر کرده است که آلبوم های او “My Irish Home” , “Christmas Celebration” و “Going Home” نام دارند.
البته او سه آلبوم دیگر را نیز تحت عنوان گروهی به اسم Rua منتشر کرده است.تا کنون Liz Madden توانسته است که جوایز بسیار زیادی را کسب کند که از جمله ی مهم ترین آنها می توان به جایگاه هفتم موسیقی Instrumental Folk در کشور چین اشاره کرد.جوایزی که او تا کنون گرفته است،بیش از 20 عنوان مختلف در جشنواره های مختلف است.
Liz Maddenبه تئاتر نیز علاقه ی زیادی دارد و به همین علت در ر Drawing Room Opera Company فعالیت زیادی در قسمت های مختلف داشته است.

 

 


دانلود فايلها
Dream Teller (2003)
Whipsers (2007)

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *