دانلود برترین آثار Frank Duval

%دانلود برترین آثار Frank Duval

 Frank Duval : Greatest Hits – 2CD
Genre: Pop , Post Rock , Electronic , New Age

Year Of Release : 2012
File size: 363
 MB

Quality : MP3

Bitrate : 320 kbps

 

Frank Duval نام موسیقیدان،آهنگساز و خواننده ی آلمانی است که بیست و دوم نوامبر سال 1940،در خانواده ای موسیقیدان به دنیا آمد و در دانشگاه،رشته ی هنر را دنبال کرد و به همراه خواهرش به خوانندگی مشغول شد.
دهه ی 60، Frank Duval تلاش کرد به سمت موسیقی برود و استعداد خود را شکوفا کند.در ابتدای راه او شروع به ساختن موسیقی در سبک های pop و orchestral کرد و اولین قطعه ای که از او پخش شد،قطعه ای بود که در موسیقی متن سریال “Tatort” که در سال 1977 از تلویزیون آلمان پخش می شد.
سال 1979 او اولین آلبوم خود را با نام “Die Schonsten Melodien Aus Derricj und der Atle” منتشر کرد و قطعه ی زیبای “Todesengel” باعث شهرت وی شد.
در طول دهه ی 1980 او موسیقی متن چندین سریال را ساخت و لیریک ها و متن موسیقی ها را،همسرش یعنی Kalina Maloyer برای او می سرود.
Frank Duval در سال های مختلف،چندین بار در چارت موسیقی آلمان قرار گرفت.آلبوم های Ways,Lovers Will Survive و When You Were Mine آلبوم های موفق او بودند.
Frank Duval تا به حال موسیقی های زیادی را برای افرادی همچون Ivan Rebroff,Alexandra,Karin Huebner,Margot Werner,Klaus Lowitsch و Maria Schell سروده است.
مجموعه ی پیش رو،آخرین آلبوم Frank Duval آلمانی است که سال گذشته منتشر شد و مجموعه ای از بهترین اثار او است که در قالب دو سی دی،قابل دریافت می باشد.

 

 

دانلود نمونه کار :  Face To Face

 

دانلود کل آلبوم : لینک مستقیم – VIP

Track List

Frank Duval – Greatest Hits


دانلود فايلها

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *