دانلود فول آلبوم Justin Townes Earle

%دانلود فول آلبوم Justin Townes Earle

Justin Townes Earle : Discography
Genre: Country , Folk , Rock

Year Of Release : 2007-2012
File size: 337 MB

Quality : MP3

Bitrate : 320 kbps

 

Justin Townes Earle نوازنده و موسیقی دان آمریکایی است که چهارم ژانویه ی سال 1982 به دنیا آمد و تا به حال توانسته است پنج البوم را در بین سال های 2007 و 2012 منتشر کند.او فرزند Steve Earle ، یکی از پیشگامان سبک Alternative Country است.
Justin دز Nashville جنوبی و در شهر Tennessee بزرگ شده است.او در ابتدای فعالیتش در دنیای موسیقی،دو گروه موسیقی در Nashville فعالیت داشت که نام این دو گروه، Distributors و Swindlers بود که این دو گروه هر دو در سبک Rock فعالیت می کردند.جاستین به مدت کوتاهی به عنوان گیتاریست و کیبوردیست در گروه پدرش که Dukes نام داشت،فعالیت کرد.
در سال 2007،جاستین سعی کرد تا خودش موسیقی بسازد و او توانست این کار را با شیوه ای جدید پیش گیرد.او در اولین آلبوم خود،یک سبک جدید و هیبریدی را از ترکیب سبک های folk,blues و country به وجود آورد و اولین آلبوم خود را با شش ترک و به نام “Yuma” منتشر کرد.در سال 2008،قراردادی با استدیو Bloodshot Records را در شهر شیکاگو به امضا رساند و دومین آلبوم خود را با نام "زندگی خوب" یا “The Good Life” منتشر کرد.
در سال 2009 بود که او آلبوم سوم خود را با نام “Midnight at the Movies” با همکاری تعدادی از موسیقیدانان دیگر مثل David Rawlings منتشر کرد و در سپتامبر همان سال،جایزه ی پدیده ی موسیقی ال 2009 را از آکادمی موسیقی آمریکا دریافت کرد.
سال 2010،آلبوم بعدی او با نام “Harlem River Blues” منتشر شد و در سال 2011،او جایزه ی بهترین موسیقی سال را به خاطر این آلبوم از آکادمی موسیقی آمریکا دریافت کرد.سال 2012،آخرین آلبوم او با نام طولانی! “Nothing’s Gonna Change The Way You Feel About Me Now” با نام پارسی "هیچ چیزی حسی که تو نسبت به من در این لحظه را داری،تغییر نخواهد داد" را منتشر کرد که با موفقیت بسیار خوبی رو به رو شد و توانست به جایگاه سی و هفتم در بین پنجاه آلبوم برتر لیست موسیقی Rolling Stone در سال 2012 دست پیدا کند.

 

 

دانلود موسیقی The Good Life

دانلود موسیقی Harlem River Blues

دانلود موسیقی Nothing's Gonna Change the Way You Feel About Me Now 

 


دانلود فايلها
The Good Life (2008)
Midnight At The Movies (2009)
Harlem River Blues (2010)
Nothing's Gonna Change the Way You Feel About Me Now (2012)

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *