دانلود فول آلبوم Nacho Sotomayor

%دانلود فول آلبوم Nacho Sotomayor

Nacho Sotomayor : Discography
Genre : Electronic , Ambient , Longue

Year Of Release : 1999-2011
File size : 1.1 GB

Quality : MP3

Bitrate : 320 kbps

 

Nacho Sotomayor موسیقیدان و آهنگساز سبک الکترونیک است که در سال 1966،در شهر Villanueva به دنیا آمده است و هنر اصلی و سبک اصلی او در موسیقی،ترکیب سبک الکترونیک و درس ها و اصول های فلسفه به همراه پس زمینه هایی از هنر است که نتیجه ی آن،به وجود آمدن سبک خاص وی می باشد…

دهه ی 90 بود که او وارد دنیای موسیقی شد و به همراه برادرش، Francisco Sotomayor ، بر روی چهار پروژه کار کرد که نام آنها Visions (1994) , Eden (1996) , Melismas (1998) و Dies Irae (2000) بود.سبک آلبوم Melismas ، سبکی بین فلامنکو و الکترونیک بود و آلبوم Dies Irae نیز اولین تجربه ی جدی او در بین این چهار پروژه بود،چرا که Nacho Sotomayor تلاش می کرد تا سبک فلامنکو و الکترونیک را ترکیب کند و نتیجه ی آن،به وجود آمدن سبکی به نام “Flamenco Chill” بود و بعد از آن نیز توسط افراد و گروه های دیگر استفاده شد.

بعد از آن،فردی به نام Es Vedra lbizan او را متقاعد کرد تا پروژه ی La Roca را که از پنج قسمت شروع شده بود،بسازد ولی او توانست Nacho Sotomayor برای ساختن نیمه ی دوم این مجموعه متقاعد کند ولی تنها دو مجموعه از این پروژه،وارد دنیای موسیقی شد.

سال 2006،برادر Nacho Sotomayor یعنی Nacho Francisco استدیوی ضبط موسیقی خود را با نام “ABSOLUT AMBIENT” تاسیس کرد و گام بزرگی در پیشرفت سبک الکترونیک خود و برادرش برداشت.

در اواسط سال 2007 بود که اولین آلبوم از Nacho با لیبل “ABSOLUT AMBIENT” منتشر شد.سبک این آلبوم ، Rock بود و با عنوان “Inside” منتشر شده بود.از افتخارات Nacho Sotomayor می توان به کسب جایزه بهترین موسیقی پس زمینه الکترونیک که برای قطعه ی “And I Love You” ساخته بود را کسب کرد.

از آخرین آلبومی که Nacho Sotomayor منتشر کرده است،بیش از 2 سال می گذرد و شایعاتی پیرامون اینکه او در حال کار بر روی آلبوم جدیدی است،قوت گرفته است.

 

 

دانلود نمونه کار : Auquatic Form

دانلود نمونه کار : In The Room

دانلود نمونه کار : Aire

دانلود نمونه کار : Underlove

 

 


دانلود فايلها
Nacho Sotomayor - La Roca Vol.1 (1999)
Nacho Sotomayor - La Roca Vol.2 (2000)
Nacho Sotomayor - La Roca Vol.3 (2001)
Nacho Sotomayor - La Roca Vol.4 (2002)
Nacho Sotomayor - La Roca Vol.5 (2003)
Nacho Sotomayor - La Roca Vol.6 (2008)
Nacho Sotomayor - La Roca Vol.7 (2009)
Nacho Sotomayor - La Roca Vol.8 (2011)

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *