موسیقی فیلم «کاروان ها» ساخته مایک بت

%موسیقی فیلم «کاروان ها» ساخته مایک بت
 
 
کاروان‌ها یک فیلم درام/ماجرایی محصول ۱۹۷۸ ساخته مشترک ایران و آمریکا است. داستان فیلم برگرفته از کتابی به همین نام نوشته جیمز میشنر است که در سال ۱۹۶۲ منتشر شده بود. فیلم را می‌توان کپی مبتدیانه‌ای از فیلم لورنس عربستان دانست.

 

روایت داستان در سال ۱۹۴۸ و در یک کشور خیالی به اسم زاخارستان (با توجه به رمان کاروانها احتمالاً منظور افغانستان است) است. مارک میلر(با بازی مایکل سارازین) کارمند جوان سفارت آمریکا مامور می شود تا به دنبال الن جاسپر(با بازی جنیفر اونیل) دختر سناتور جاسپر که بعد از ازدواج با سرهنگ نصرالله(بهروز وثوقی) ناپدید شده است، بگردد.

در طی تحقیقات مارک میلر متوجه می شود الن جاسپر از شوهر خود سرهنگ نصرالله فرار کرده است و در میان یک گروه عشایری که سردسته آنان ذوالفقار(آنتونی کوئین)است به سر می برد.

مارک میلر در متعاقد کردن الن برای بازگشت به نزد پدرش ناکام است. در همین اوضاع و احوال مارک که همراه کاروان فوق شده است متوجه می شود که ذوالفقار یک یاغی است که در برابر پیشنهادهای دولت مرکزی برای اسکان دائمی قبیله خود مقاومت می کند و ضمنا با همراهی شکور(محمدعلی کشاورز)به قاچاق سلاح روسی اشتغال دارد…

 


دانلود فايلها
Mike Batt - Caravans Album (VIP)

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

4 پاسخ به “موسیقی فیلم «کاروان ها» ساخته مایک بت”

  1. amir گفت:

    سلام اگه امکان داره لینک دانلود این موسیقی رو اصلاح بفرمایید. با تشکر

  2. علی گفت:

    Not Found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *