دانلود مجموعه آثار عالیم قاسیم‌اُف – Alim Qasimov

%دانلود مجموعه آثار عالیم قاسیم‌اُف  Alim Qasimov

Alim Qasimov Discography

عالیم قاسیم‌اُف ( در ۱۹۵۷ در شماخی کشور جمهوری آذربایجان به دنیا آمد. او یکی از موسیقیدانان آن کشور است. او یکی از معروفترین خوانندگان موسیقی مقامی آذربایجان است. عالیم قاسیم‌اُف در سال ۱۹۹۹ جایزه موسیقی یونسکو imc را برنده شد. این جایزه را موسیقی‌دانان بزرگی چون شوستاکوویچ، برنشاین، راوی شانکار و نصرت فاتح علی خان دریافت کرده است. سازمان ملل در سال ۲۰۰۳ موسیقی مقام آذربایجانی راجزو شاهکارهای شفاهی و میراث معنوی بشر اعلام کرد. فضاپیمای کاوشگر ویجر ۱ نیز قطعه‌ای از موسیقی مقام به زبان ترکی آذربایجانی با صدای عالیم قاسمف را برای پخش در فضا انتخاب نموده‌است.در سال ۲۰۰۹ آلبوم او در اروپا جزو پنج آلبوم پرفروش دنیا شناخته شد.او تاکنون کنسرت‌هایی در کشورهای هلند، ژاپن، چین، ایتالیا، کانادا، روسیه، کشور های آسیای میانه، فرانسه، ایران، انگلیس، آلمان، اسپانیا، بلژیک، برزیل و ایالات متحده و … برگزار کرده‌است.

 

%دانلود مجموعه آثار عالیم قاسیم‌اُف  Alim Qasimov


دانلود فايلها

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

6 پاسخ به “دانلود مجموعه آثار عالیم قاسیم‌اُف – Alim Qasimov”

 1. راشنو گفت:

  براستی نیز نوایی که از حنجره ی استاد قاسم اُف برمیخاست،آوای مرغان بهشتی بود.آدمی با شَنیدن صدای او،غم و شادی راستین را می فهمد و احساساتش،سراسر به جنبش درمی آید.

 2. راشنو گفت:

  براستی نیز نوایی که از حنجره ی استاد قاسم اُف برمیخاست،آوای مرغان بهشتی بود.آدمی با شَنیدن صدای او،غم و شادی راستین را می فهمد و احساساتش،سراسر به جنبش درمی آید. روان پاک استاد قاسم اُف و چونان ایشان،شاد و آمرزیده باد.

 3. فرشاد گفت:

  ممنون از پست تان، بهره بردیم

 4. ulysses گفت:

  با درود
  آلبوم سال 1999 مشکل دارد:
  Alim Qasimov – 1999 Love’s Deep Ocean (ws Fargana Qasimova)

 5. hossein-empyrium گفت:

  ممنون. عالی بود.

  جالب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *