آلبوم “برداشت دوم” اثری از پیمان یزدانیان

%آلبوم برداشت دوم اثری از پیمان یزدانیان

Artist: Peyman Yazdanian
Title Of Album: Bardashte Dovom
Year Of Release: 1381-1383
Genre: Instrumental,SoundTrack
Quality: Mp3 192
Total Time: Unknown
Total Size: 71 mb

<<درخواستی>>

در این پست بنا به درخواست کاربران مبنی بر قرار دادن آلبوم موسیقی متن فیلم "فرش باد" آلبوم برداشت دوم اثری از آهنگساز و پیانیست ایرانی پیمان یزدانیان را برای شما عزیزان قرار دادیم که در این آلبوم موسیقی متن فیلم هایی همچون ایستگاه متروک,شب های روشن و فرش باد گنجانده شده است که به ترتیب محصول سال 1381,1382 و 1383 میباشند و پیمان یزدانیان آهنگسازی متن این فیلم ها را بر عهده داشته است.در ادامه از شما عزیزان دعوت میکنیم این آلبوم را دریافت نمایید

پیمان یزدانیان فراگیری پیانو را از ۶ سالگی آغاز کرد و پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی صنایع، فعالیت در زمینه موسیقی را بطور جدی ادامه داد. وی در سال ۱۳۷۷ موفق به کسب رتبه نحست در کنکور موزیکال فرانسه در رشته نوازندگی پیانو شد.

وی در سالهای اخیر آهنگسازی فیلم‌های کارگردان‌های شهیر سینمای ایران از جمله مسعود کیمیایی، عباس کیارستمی و کمال تبریزی را بر عهده داشته است. وی همچنین سازنده موسیقی متن فیلم کوتاه تولد نور ساخته عباس کیارستمی برای افتتاحیه جشنواره فیلم لوکارنو سویس است. او در سال ۱۳۸۰ موسیقی متن فیلمهای آب وآتش ٬از کنار هم می‌گذریم، باد مارا خواهد برد و بیگانگان را تحت عنوان مجموعه برداشت منتشر کرد. دومین مجموعه اش آلبوم برداشت دوم بود که موسیقی متن سه فیلم ایستگاه متروک، شبهای روشن و فرش باد را در برداشت. در ادامه مجموعه‌هایش موسیقی متن چهار فیلم گاهی به آسمان نگاه کن، چهارشنبه سوری، سیمای زنی در دوردست و پرنده باز کوچک را در قالب آلبوم گذر منتشر نمود. چهارمین مجموعه رسمی یزدانیان آلبوم همراه با بادنام داشت که در آن موسیقی متن فیلمهای پاداش سکوت ٬یک تکه نان و سربازهای جمعه گنجانده شده بود. پنجمین آلبوم او هم آلبوم هم تکنوازی پیانو بود که با نام سوئیت‌ها انتشار یافت؛ و ششمین و آخرین آلبوم او از انعکاس شهرهای دور بود که در آبان ماه سال ۹۱منتشر شد و شامل موسیقی متن فیلمهای خارجی تب بهاری (لو یه) عمارت تابستانی (لو یه) فصل ممنوعه (فریبرز کامکاری) و کوه بودا (لی یو) بود.

نام آلبوم فیلم ها:

1-استگاه متروک

2-شب های روشن

3-فرش باد

دانلود نمونه با لینک مستقیم

 


دانلود فايلها
Peyman Yazdanian-Bardashte Dovom [192].zip

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *