ویدیوی زیبای Jurassic World-دنیای ژوراسیک جدیدترین ویدیوی گروه The Piano Guys

%ویدیوی زیبای Jurassic World دنیای ژوراسیک جدیدترین ویدیوی گروه The Piano Guys

Artist: The Piano Guys
Title Of Video:Jurassic World Theme :65 Million Years In The Making
Year Of Release: 2015
Genre: ُSoundtrack
Format: Mp4
Quality: 4K – 720 p
Total Time: Unknown
Total Size: 546 MB / 150 MB

در این پست زیبا و فوق العاده ویدیویی جدید از گروه معروف و مطرح آمریکایی The Piano Guys را برای شما عزیزان قرار دادیم.جدیدترین اثر این گروه آمریکایی Jurassic World Theme:65 Million Years In The Making به فارسی:دنیای ژوراسیک : 65 میلیون سال پیش نام دارد که اخیرا منتشر شده است.در این ویدیو گروه محبوب پیانو گایز به اجرای تم فیلم Jurassic World دنیای ژوراسیک پرداخته اند که یکی از فیلم های زیبای تاریخیست که در سال 2015 میلادی اکران شده است.

سایت بزرگ رادیوباران از همه شما عزیزان دعوت میکند تا جدیدترین اثر این گروه محبوب را برای نخستین بار در فضای مجازی با کیفیت فوق العاده 4K به صورت اختصاصی از این رسانه دریافت نمایید!…

ژوراسیک یکی از دوره‌های زمین‌شناسی در دوران میانه‌زیستی (مزوزوئیک) است. طول زمانی این دوره به ۱۹۹٫۶-۱۴۵٫۵ میلیون سال پیش برمی‌گردد و به سه دوره ژوراسیک پسین، میانی و پیشین تقسیم می‌شود و نام خود را از کوه‌های ژورا در آلپ گرفته‌است. اولین پرندگان در این دوره بوجود آمدند. همچنین مهره‌داران نیز مانند ماهی و دایناسور و… در این دوره فراوان بودند. اولین قورباغه مانند قورباغه‌های امروزی در این دوره ظهور کرد و وجود این میزان تنوع زیستی نشان از هوای معتدل این دوره‌است. از لحاظ جغرافیایی نیز این دوره تغییر چندانی نسبت به دوره قبل از خود نکرد.

منبع:دانشنامه آزاد ویکیپدیای فارسی


دانلود فايلها
The Piano Guys - Jurassic World Theme (2015) [4K]
The Piano Guys - Jurassic World Theme (2015) [720 p]

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *