دانلود موسیقی فیلم پزشک The Physician اثر اینو لودویگ فرنزل

دانلود موسیقی فیلم پزشک The Physician اثر اینو لودویگ فرنزل

%دانلود موسیقی فیلم پزشک The Physician اثر اینو لودویگ فرنزل

آهنگساز : Ingo Ludwig Frenzel

آلبوم : The Physician

سبک : Soundtrack

ناشر: Colosseum Music

سال تولید : December 13, 2013

حجم فایل : 69MB

فرمت : MP3

کیفیت : 128Kbps

پزشک (The Physician) فیلمی در ژانر تاریخی محصول 2013 آلمان ، بر اساس رمان پزشک (کتاب) اثر نوا گوردون نویسنده امریکایی (ترجمه جواد اشرف)، این رمان در سال ۱۹۸۶ منتشر شد و بیش از ۲۱ میلیون نسخه از آن در دنیا به فروش رسید. فیلم توسط فیلیپ اشتولتسل کارگردانی می‌شود، و فیلم‌نامه‌اش توسط جان برگر نوشته شده‌است. در این فیلم بن کینگزلی در نقش ابوعلی سینا بازی می‌کنند.

داستان فیلم: در قرن یازدهم در ایران، یک دستیار جراح برای آنکه بتواند به یک آموزشگاه مخصوص یهودیان وارد شود، خود را یهودی جا میزند. در این آموزشگاه ورود و تحصیل مسیحیان ممنوع است…

بررسی صحت تاریخی فیلم در ادامه مطلب…

این فیلم درباره زندگی ابوعلی سینای خیالی است ودر آن فقط از نام و شهرت و محل زندگی وی الهام گرفته شده است. و شامل مواردی است که با آنچه بر ابن سینا گذشته تضاد دارد. به عنوان نمونه در این فیلم ابن سینا در اصفهان یک معلم وطبیب است و علاالدوله با او رفتاری مناسب ندارد و فقط از او حمایت می‌کند. درحالیکه در واقعیت ابن سینا وزیر علاالدوله بود و علاالدوله بسیار به او احترام می‌گذاشت. در این فیلم ابن سینا و شاگردش توسط روحانیون به خاطر تشریح بدن میت٬ تکفیر و محکوم به اعدام می‌شوند.در حالیکه ابن سینا با اینکه توسط مقامات روحانی مورد انتقاد بود (به خاطر نظراتش در فلسفه نه در پزشکی) هیچگاه محکوم به اعدام نشد.

%دانلود موسیقی فیلم پزشک The Physician اثر اینو لودویگ فرنزل

همچنین در سرزمین‌های اسلامی به جز صوفیان و دراویش در آن دوره هیچ دانشمندی تکفیر و کشته نمی‌شد وهمچنین ابن سینا هیچ شاگرد انگلیسی که نامش در تاریخ ذکر شود نداشته است. در ضمن علاالدوله در این فیلم پادشاهی مستبد و سکولار در نظر گرفته شده است که در حقیقت چنین نیست و ضمنا در این فیلم اولین تشریح توسط شاگرد انگلیسی ابن سینا انجام می‌شود که این نیز صحت ندارد و قبل از ابن سینا توسط عده‌ای از دانشمندان سرزمین‌های اسلامی جسته و گریخته انجام شده بود همچنین ابن سینا معاصر سامانیان و غزنویان بود نه سلجوقیان و سلجوقیان ۱۰۰ سال بعد از ابن سینا روی کار آمدند و متعاقبا نیز آنها علاالدوله را نکشته و اصفهان را در آن تاریخ فتح نکردند همچنین در سرزمین‌های اسلامی هیچگاه یهودیان و مسیحیان کشتار نمی‌شدند و از حق تحصیل نیز محروم نبودند و در فیلم مطرح می‌شود که مسلمانان در سرزمین‌های اسلامی مسیحیان را راه نمی‌دهند در حالی که اصفهان در ان زمان اقلیتی مسیحی داشت که در آرامش زندگی می‌کردند. و در آخر ابن سینا هیچ‌گاه خود کشی نکرد و به مرض قولنج به صورت طبیعی آن هم نه در اصفهان بلکه در همدان فوت شد.

Tracklist:

1. The Physician – Suite 8:47
2. Nursing the Barber Surgeon 1:56
3. Farewell at the Coast 3:28
4. Karim’s Demise 3:23
5. The Desert – Trapped 4:05
6. Rebecca 3:43
7. Balcony Scene – The Shah 3:52
8. Caring for Rebecca 3:11
9. Plague-Infected Fleas 2:23
10. Waiting for the Black Death – Stone Cross 2:46
11. Rescue – Vision – Leaving Isfahan 2:43
12. Capitulation 1:27
13. Student’s Life 2:55
14. Balcony Scene 2:25
15. Lion Hunting 2:10
16. Ibn Sina’s Passing 3:06
17. BONUS TRACKS: Main Theme (Alternative Version) 2:15
18. Dissection 2:45
19. The Desert 2:07
20. The Physician Theme 4:37
21. Middle Ages Theme 1:41
22. Medicine Theme 1:23
23. The Bitter Price 3:32
24. Main Theme Title Sequence 2:05
 Total Album Time: 72:45


دانلود فايلها
Ingo Ludwig Frenzel - The Physician (2013)

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *