دانلود سونات ژرژ انسکو با اجرا آرتور زادینسکی و اوآنا روسو تومایی

دانلود  سونات ژرژ انسکو با اجرا آرتور زادینسکی و اوآنا روسو تومایی

%دانلود سونات ژرژ انسکو با اجرا آرتور زادینسکی و اوآنا روسو تومایی

Performance: Arthur Zadinsky & Oana Rusu Tomai
Composer: George Enescu
Title : Impressions d’Enfance Pour Violon et Piano
Year Of Release: 2011
Genre: Classical
Codec: MP4
Time: 00:23:10
Quality: 640p
Total Size: 102MB

«انــتشار اخــتصاصی از رادیــو بــاران»

اجرای کامل و فوق العاده زیبای سونات Impressions d’Enfance نوشته ی ژرژ انسکو برای ویولن و پیانو با نوازندگی آرتور زادینسکی نوازنده آمریکایی چیره دست ویولن،متولد ایالت اوهایو و اوآنا روسو تومایی نوازنده رومانیایی پیانو فارق التحصیل از مدرسه موسیقی ایستمن نیویورک آمریکا با مدرک دکتری موسیقی در سال 2005.

%دانلود سونات ژرژ انسکو با اجرا آرتور زادینسکی و اوآنا روسو تومایی

ژرژ انسکو:  (George Enescu) متولد ۱۹ اوت ۱۸۸۱ در لیوه‌نی، رومانی و ۴ مه ۱۹۵۵ در پاریس درگذشت. او نامدارترین آهنگساز رومانیایی است. وی همچنین نوازنده برجسته ویلن، رهبر ارکستر، نوازنده پیانو و معلم موسیقی بود.نها فرزند بازمانده از میان هشت فرزند خانواده، ژرژ در خانوده‌ای که پدرش رهبر غیر حرفه‌ای گروه کر بود و مادرش گیتار می‌نواخت، خیلی زود اشتیاق خود را به موسیقی آشکار کرد. در ۴ سالگی یک ویلن هدیه گرفت و او را برای آموزش نزد یک معلم ویلن به آموختن این ساز گماردند. سپس وارد کنسرواتواری در رومانی شد و بعد به وین رفت تا در کنسرواتوار این شهر به آموختن ویلن و آهنگسازی بپردازد و در آنجا خیلی زود به عنوان نوازنده نابغه زبانزد تالارهای شهر شد، در این هنگام ژرژ تنها ۱۲ سال داشت. در سال ۱۸۹۵ انسکو به پاریس رفت تا در کنسرواتوار پاریس با استادانی چون ژول ماسنه، گابریل فوره، به آموختن آهنگسازی و ویلن ادامه دهد، در همین دوران با هنرمندانی چون پل دوکا، آلفرد کورتو ، پابلو کازالس ، موریس راول و فلوران اشمیت آشنا گردید. انسکو در حالی‌که هنوز هنرجو بود آثار بسیاری را خلق کرد و به عنوان نوازنده ویلن و آهنگساز سفر های بسیاری را در سراسر اروپا انجام داد.

منوهین،نوازنده بزرگ ویولن و رهبر ارکستر درباره ژرژ انسکو میگوید

«چیزی که او با رفتارش و نه با گفتارش به من آموخت، توانایی تبدیل نت‌ها به پیام‌هایی زنده، دادن یک شکل و یک معنی به جمله‌ها و دمیدن زندگی در موسیقی بود»

 


دانلود فايلها
Arthur Zadinsky & Oana Rusu Tomai

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

2 پاسخ به “دانلود سونات ژرژ انسکو با اجرا آرتور زادینسکی و اوآنا روسو تومایی”

  1. نام گفت:

    forbidden 403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *