دانلود آلبوم “آخرین آواز عشق” از بابک شهرکی و آندره آرزومانیان

%دانلود آلبوم آخرین آواز عشق از بابک شهرکی و آندره آرزومانیان

Artist: Andre Arzumanyan & Babak Shahraki
Title Of Album: The Last Love Song
Year Of Release: 2015
Genre: Instrumental
Quality: Mp3
Bitrate: 320 kbps
Total Time: Unknown
Total Size: 109 MB

آخرین آواز عشق روایت دو نوازنده از آهنگ های عاشقانه ارمنی است: آندره آرزومانیان و بابک شهرکی.
پنج سال از درگذشت آندره آرزومانیان، نوازنده چیره دست پیانو در یک شب گرم خرداد ماه می گذرد و «آخرین آواز عشق» شامل مجموعه ای از دونوازی های آندره و بابک شهرکی، نوازنده ویولن، ده سال پس از ضبط و در پنجمین سالگرد فوت پیانیست فقید، توسط موسسه فرهنگی هنری آوای باربد منتشر شده است.
هر ده قطعه این آلبوم، ساخته آهنگسازانی ارمنی هستند: از آرنو باباجانیان و روبرت امیرخانیان گرفته تا ادگار هوهانسیان. برخی از این قطعات مثل قطعه «نسیم» ساخته گوسان شاهن، از ملودی های شناخته شده ارمنی هستند. ریتم قطعه «بلوغ عشق» تندتر از سایر قطعات است و قطعه «قدر عشقت را ندانستم» با حضور کمانچه، ملودی شرقی تری دارد. اغلب قطعات آلبوم «آخرین آواز عشق» نام هایی عاشقانه دارند: رویای فریبنده، دخت زیبای ایروان، چشمان ارمن و … .
آندره آرزومانیان که در کارنامه هنری خود سابقه همکاری با افرادی چون مسعود کیمیایی، فریبرز لاچینی، بابک بیات، مجید انتظامی و … را دارد، نوازندگی پیانو در فیلم های متعددی مثل «از کرخه تا راین»، «بوی پیراهن یوسف»، «آژانس شیشه ای» و … را بر عهده داشته است. بابک شهرکی، شاگرد استاد همایون خرم هم تا کنون آلبوم های متعددی را منتشر کرده و عنوان نوه هنری استاد ابوالحسن صبا را از آن خود کرده است.
در کاور آلبوم، علاوه بر یادداشت هایی از پیروز ارجمند و میرعلیرضا میرعلی نقی، عکس هایی از آرزومانیان و شهرکی و تصویری از دونوازی دو هنرمند در فضایی نیمه تاریک و شاعرانه دیده می شود و تصویری از دو برگ خزان زده در کنار یکدیگر…

دعوت میکنیم تا آلبوم زیبای آخرین آواز عشق را با کیفیت 320 اورجینال دریافت نمایید…

دانلود نمونه با لینک مستقیم-Nasim


دانلود فايلها
Andre Arzumanyan & Babak Shahraki - The Last Love Song (2015)

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *