دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم Me Before You اثری از Craig Armstrong

Craig Armstrong
Artist
Me Before You
Title
2016
Year Of Release
Score
Genre
MP3
File Type
320 kbps
Bitrate
43:13 min
Total Time
101 MB
Total Size
WaterTower Music
Label

Craig Armstrong : Me Before You (Original Motion Picture Score) (2016)

 

من پیش از تو  یک فیلم درام رمانتیک آمریکایی است که در ماه ژوئن ۲۰۱۶ اکران خواهد شد. از بازیگران آن می‌توان به امیلیا کلارک و سم کلافلین اشاره کرد.فیلم من پیش از تو براساس رمانی به همین نام نوشته جوجو مویز ساخته شده است.ویل ترینرِ ماجراجو، کسی که همواره به ورزش‌های مخاطره‌آمیزی چون صخره‌نوردی می‌پرداخت، در اوج جوانی و سلامت و ثروت اتفاقی برایش رخ می‌دهد و به لحظه‌ای زندگی‌اش تغییر می‌کند و او…

من پیش از تو یک رمان عشقی نیست، اما عشق، عنصر اصلی آن است؛ عشقی متفاوت که از چارچوب‌های زمینی خارج می‌شود و به لایهٔ آرمانی می‌رسد و پیچیدگی احساسات درونی انسان را برملا می‌سازد. آسوشیتدپرس دربارهٔ این رمان می‌نویسد: بعضی کتاب‌ها را نمی‌توان زمین گذاشت. کتاب‌هایی وجود دارند که آدم به حدی جذب شخصیت‌هایش می‌شود که دوست ندارد داستان به پایان برسد، برای همین خواندنش را کش می‌دهد. کتاب جوجو مویز یکی از این کتاب‌هاست. گاهی می‌خندید، گاهی لبخند می‌زنید و گاهی عصبانی می‌شوید، و بله، گاهی اشک می‌ریزید. پیشنهاد من: کتاب من پیش از تو را باید همراه با یک جعبه دستمال‌کاغذی فروخت. نیویورک تایمز نیز نوشته است: نویسندهٔ کتاب خواننده را در موقعیتی قرار می‌دهد که اشک‌ریزان بخواند و جلو برود… با دو شخصیت اصلی داستانش قصه‌ای می‌آفریند که در خاطره‌ها می‌ماند.

لوسیا کلارک بعد از اخراج از یک کافه، باید شغل جدیدی پیدا کند. بنابراین قبول می کند از ویل ترینر مراقبت کند. او یک بانکدار بوده که بعد از تصادف با موتورسیکلت کاملاً فلج شده است. ابتدا، ویل رفتار سردی به لوسیا دارد اما بزودی باهم دوست می شوند و نسبت به هم احساساتی پیدا می کنند؛ اگرچه لوسیا یک دوست پسر بی ملاحظه و دونده ماراتون به نام پاتریک دارد. لوسیا متوجه می شود ویل به والدینش ۶ماه زمان داده تا او را برای “خودکشی قانونی” به سوئیس ببرند؛ چون نمی‌تواند با درد و رنج ناتوانیش کنار بیاید. لوسیا مخفیانه تصمیم می گیرد کاری کند نظر ویل را عوض کند. پس او را به جاهایی می برد تا به ویل ثابت کند که زندگی ارزش ماندن را دارد. اما، در اخرین سفر خود به موریشیوس، ویل اعتراف می کند که قصد دارد مرگ آسان را انجام دهد و می خواهد لوسیا او را همراهی کند. قلب لوسیا می شکند و تا آخر سفر حرفی نمی‌زند. وقتی به خانه می رسند، او به سوییس می رود تا در اخرین لحظات، ویل را ببیند. بعد از مرگ ویل، طبق وصیتش به لوسیا پولی می رسد تا تحصیلاتش را ادامه دهد و به خوبی زندگی کند.

 

Tracklist:
1. Me Before You Orchestral
2. Will Goes to Work
3. Castle
4. Walk Home
5. Lou’s Interview
6. Meet Will
7. Lunch Hour
8. Alicia & Rupert
9. Lou Phones for Help
10. Will’s Pain
11. Didn’t You Love Anything
12. Lou Shaves Will
13. Will’s Wish
14. Red Dress
15. Ramparts
16. Lawyer Calls
17. Rush to Hospital
18. Nathan Agrees
19. Beach
20. Talk with Dad
21. Journey to Dignitas
22. Paris
23. Within a Day


دانلود فايلها
Craig Armstrong - Me Before You (Original Motion Picture Score) (2016)

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *