تو برای همیشه موسیقی بسیار زیبا و عاشقانه ایی از شیلر

%تو برای همیشه موسیقی بسیار زیبا و عاشقانه ایی از شیلر
 
پروژه ی شیلر توسط Christopher von Deylen و Mirko von Schlieffen در سال ۱۹۹۸ بنیان گذاری شد و با ریلیز کردن اولین آهنگ تکی آنها یعنی Glockenspiel شروع شد .آنها سپس کارشان را با ریلیز کردن اولین آلبومشان یعنی Zeitgeist در سال ۱۹۹۹ ادامه دادند . دومین آلبوم استودیویی شیلر یعنی Weltreise  الهامی بود از سفر دو نفری که Deylen با پدرش از لندن به  Peking انجام دادند .

Von Deylen و von Schlieffen تفاوت هایی را به وجود آوردند و این تضاد بین آنها بر سر اینکه هردو مایل به رهبری ( پروژه ی )  شیلر  بودند باعث شد که Von Schlieffen گروه را ترک کند .

تیتر آلبوم چهارم شیلر Tag Und Nacht ( شب و روز ) قرار گرفت . این آلبوم توسط Universal Music در سال ۲۰۰۵ در میانه ی پاییز با دو نسخه ریلیز شد که یکی از آنها نسخه ی استاندارد معمول بود و دیگری نسخه ی لوکس دو دیسکی با آهنگ های جدید بود یعنی یک ریمیکس از Die Nacht و یک نمونه ی کلی Chill Out ( یک تراک تنها که به طور پیوسته هر تراک پی در پی در آن پخش میشه ) از آلبوم .
ریلیز آمریکای شمالی آلبوم شب و روز در روز ۱۰ ماه July در سال ۲۰۰۷ صورت گرفت . یک دی وی دی به همون نام شامل footage کنسرت زنده ای که همزمان ریلیز شده بود. آلبوم پنجم شیلر یعنی  Sehnsucht در دسامبر ۲۰۰۷ خبر از پخشش داده شد و بعدا در ۲۲ فبریه ی سال ۲۰۰۸ ریلیز شد .

یک نسخه ی سوپر دلوکس محدود که به صورت دو سی دی و یک دی وی دی ریلیز شد . این نسخه حاوی ۳۰ آهنگ جدید خواهد بود و چنان vocalist هایی نظیر Kim Sanders و Jette von Roth که با شیلر در گذشته همکاری کرده اند و صداهای جدیدی نظیر Klaus Schulze, Ana Torroja, Despina Vandi, Ben Becker, Xavier Naidoo و دیگران .

دی وی دی شامل Footage کنسرت شیلر در Kiev است و همچنین کلیپ های ویدیو موزیک و یک بخش ۱۵ دقیقه ای همراه با خود von Deylen . همچنین شامل یک کتاب ۳۶ صفحه ای شامل عکس ها ,بحث ها , اطلاعات ریز و جزئی در مورد آهنگ های خاص و موارد دیگر است.

یک نسخه ی محدود که تنها حاوی یک دیسک صوتی و یک دی وی ست . دیسک صوتی حاوی تراک های گلچین شده از سی دی های یک و دو نسخه ی سوپر دولوکس  است . دی وی دی این نسخه همانند با دی وی دی نسخه ی سوپر دولوکس است  . Sehnsucht به طور همزمان در دو فرمت و ۳ نسخه به ترتیب زیر ریلیز شد :

Sehnsucht, یک از تراک های آلبوم جدید اولین ویدیو و احتمالا اولین تراک از آلبوم است .
بالغ بر ۱۰۰۰۰۰ کپی از Sehnsucht, از زمان ریلیزش فروخته شده است و آلبوم یک گواهی طلایی دریافت کرده است .

Sehnsucht, تحت نام " Desire " در روز ۲۶ ماه می سال ۲۰۰۸ به طور بین المللی ریلیز شد .

شیلر پروژه ی کامل و مهم موزیک دان آلمانی یعنی Christopher von Deylen, است . او جایزه ی ECHO را در سال ۲۰۰۲ برای بهترین Dance-Single سال تونست ببرد . Christopher von Deylen برای هیچ کدوم از آهنگ هایش کسی را که آهنگش را بخواند تهیه نمیکند  در عوض او خواننده هایی را برای همکاری کردن با آنها از بیرون و درون آلمان انتخاب میکند .

خواننده ها و موزیک دان هایی که با  Deylenکار کرده اند شامل موزیک دان و بازیگر آلمانی Ben Becker , خواننده ی ایرلندی mova Brennan که عضو گروه سلتیک Clannad است و خواهر ستاره ی بین المللی نیو ایج یعنی Enya نیز هست و همچنین سارا برایتمن که پرفروشترین خواننده ی زن دارای صدای Soprano ( صدایی که به صورت زیر باشد ) , Peter Heppner از گروه آلمانی Wolfsheim که در سبک Synthpop ( نوعی زیر ژانر برای  موج جدید و پاپ ) , miLù, Xavier Naidoo, Maya Saban, Kim Sanders که قبلا در پروژه ی Culture Beat ( پروژه ی موسیقی آلمانی که در ژانر الکترونیک موزیک رقص در سال ۱۹۸۹ شکل گرفت ) بودند و Ana Torroja, که خواننده ی لیدر گروه پاپ اسپانیایی Mecano است و frontwoman ( زنی که در یک گروه موسیقی نقش رهبری را دارد ) پیشین گروه قوی متال سمفونیک فنلاندی یعنی Nightwish , خواننده ی یونانی Despina Vandi و Alexander Velianoy از گروه آلمانی Deine Lakaien  که در ژانر Darkwave ( نوعی ژانر موسیقی که در اواخر دهه ی ۷۰ شکل گرفت ) کار میکنند و همچنین دیگر موزیک دان ها شامل Klaus Schulze , Mike Oldfield و دیگران میشود .

حدود یک سال یا بیشتر برای شیلر ریلیز کردن نسخه ی آمریکایی شمالی شان طول کشیده است اساسا به خاطر داشتن بعضی از تراک های آلمانی زبان که به زبان انگلیسی دوباره ضبط شده اند یا حاوی عناصر ریلیزنشده ی قبلی بوده اند . کشور های اروپایی اگرچه ریلیز آلبوم های شیلیر را زودتر شاهد هستند معمولا در عرض یک ماه یا کمی بیشتر . بعد از ریلیز آمریکایی شمالی آلبوم زندگی ( Life ) Christopher Von Deylen اشاره کرد که خواهان ادامه دادن به مخلوط کردن ترجمه ی آلمانی تراک های آلمانی زبان ( آلبوم هایش ) نیست.

 

 

منبع : والامموزیک

 

دانلود موسیقی : لینک مستقیم

کلمه عبور: www.radiobaran.com

پخش آنلاین :

منبع: رادیو باران

 

 

 


دانلود فايلها

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *