موسیقی فیلم هانیبال – Hannibal اثر هانس زیمر

%موسیقی فیلم هانیبال   Hannibal  اثر هانس زیمر
 
هانیبال  یکی از چندگانه فیلمهای مربوط به شخصیت هانیبال لکتر یک دکتر روانی می‌باشد که به قلم توماس هریس نوشته شده است این فیلم آمریکایی به کارگردانی ریدلی اسکات محصول سال ۲۰۰۰ است. این فیلم ادامه فیلم سکوت بره‌ها می‌باشد.
 

پس از موفقیت استارلینگ در پرونده بیل بوفالو و ارتفای کلاریس در کارش، پرونده هانیبال لکتر که در قسمت قبل از تیمارستان فرار کرده را به او می سپارند.

در میان جست و جو و تحقیق او طی یک درگیری بین افراد پلیس و باند قاچاقچیان یکی از افراد پلیس کشته می‌شود و اکثر قاچاقچیان هم کشته می‌شوند مسئولیت این پرونده با کلاریس استارلینگ(جولیان مور) بوده و این پرونده با نتیجه اش به نوعی رسوایی برای کلاریس بود. کلاریس مورد انتقاد افراد زیادی قرار گرفت مخصوصا شخصی به نام پاول کرندلر که با کلاریس خصومت داشت و به نوعی بالا دست او محسوب می‌شد.

در این میان مردی ثروتمند به نام ماوسن ورگر می خواهد از دکتر لکتر به دلیل اینکه او را مجبور کرده تا پوست خودش را بکند انتقام بگیرد و کلاریس را به خانه خود دعوت می‌کند تا اطلاعاتی از دکتر لکتر به دست آور(در قسمت اول کلاریس با دکتر لکتر ارتباط داشته)

دکتر لکتر هم در این مدت نشستهایی ادبی تشکیل می‌داده و برای مردم سخنرانی می‌کرده در میان شنوندگان، شخصی به نام پازی در اطلاعیه‌ای متوجه می‌شود که نام او جزو ده نفری است که اف بی آی در پی آنهاست و در صورت معرفی او ۲ میلیون ۵۰۰ هزار دلار می‌پردازند و اطلاعیه‌ای هم از طرف ماوسن ورگر با پیشنهاد ۳ میلون دلاری می خواند پس از آن تصمیم میگیرد دکتر لکتر را به ماوسن ورگر(مردی که پوست خودش را کنده بود)معرفی کند.

 

 

دانلود موسیقی : لینک مستقیم

کلمه عبور: www.radiobaran.com

پخش آنلاین :

منبع: رادیو باران

 

 


دانلود فايلها

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *