موسیقی بیکلام آنسوی نگاه – Across The View اثر ریچارد استیون برمر

%موسیقی بیکلام  آنسوی نگاه   Across The View اثر ریچارد استیون برمر
 
Artist : Richard Burmer
Disc Ttitle: Across The View
Genre
New Age
Format : MP3
Time: 00:04:37
File size: 04 MB
 

ریچارد استیون برمر (Richard Steven Burmer) در سال ۱۹۵۵ در میشیگان آمریکا چشم به جهان گشود.برمر یک مهندس برق و در کنار آن یک مهندس صدای کاملا حرفه ای بود که به آهنگسازی بزرگ بدل گشته بود. وی در واقع در کارهای خود سبک ونجلیس را در پیش گرفت که تا حدودی موفق هم بوده است. دوران جوانی را در میشیگان بزرگ شد اما بعدها در حالی که بر روی موسیقی الکترونیک کار می کرد توسط گروه music of india که یک گروه ارکستر بود دعوت شد و در نهایت در کنار این ارکستر ترکیب جالبی از موسیقی الکترونیک و ارکسترا به وجود آورد.

برمر بعد از گذراندن تحصیلات موسیقی خود در کالج به لس آنجلس مهاجرت کرد و در آنجا بود که به یک مهندس صدای تمام عیار تبدیل شد.

ریچارد برمر در ۹ سپتامبر سال ۲۰۰۶ به علت حمله قلبی در سن پنجاه سالگی در میشیگان آمریکا درگذشت.در سال ۲۰۰۷ رادیو ی CCT آمریکا برای یادبود این هنرمند بزرگ آهنگ (Across the View) را پخش کرد.

شب هنگام با نور ماه شنیدن این موسیقی یه حس دیگه ای رو به شما منتقل میکنه … پرواز در اسمان شب و تماشای ستارگان تنهای گوشه ای از اسرار  این موسیقی بسیار زیباست . آنسوی نگاه حقیقتا معجزه ی نت های موسیقی در رسیدن به آرامش و خیال را تداعی میکند.

دانلود کل آلبوم : لینک مستقیم  – به زودی

دانلود موسیقی : لینک مستقیم

پخش آنلاین :

منبع: رادیو باران

 

 


دانلود فايلها

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *