موسیقی بخش های خبری “واحد مرکزی خبر IRIB ” – شماره 04

%موسیقی بخش های خبری “واحد مرکزی خبر IRIB ” – شماره 04
 
Artist: Vangelis
Title:  Apocalypse des Animaux
Genre: Instrumental
Audio codec: MP3
Format : MP3
Quality: 128 kbps
Time: 06:04 
Tracks: 01
File size: 05 MB
 
از بدو تاسیس رسانه های دیداری و شنیداری توسط انسان یکی از بخش های جدا نشدنی این رسانه ها سرویس اخبار بوده و هست ، از نگاه منتقدان تحولات و اتفاقات و رخداد های جهانی قطعا تاثیر گذارترین رویدادها بر مسائل بین المللی هستند ، و اما دنیای بزرگ موسیقی از این بخش نیز با افتخارات بزرگی کمک های زیادی به این سرویس دهندگان خبری داده اند . موزیسین های بزرگ و نامداری اقدام به انتشار و ساخت اختصاصی موسیقی بخش های خبری نموده اند . در ده ی ۸۰ در رسانه های ایران نیز شاهد ساخته شدن موسیقی برای بخش های خبری بودیم ، گرچه هنوز با استاندارد های جهانی در این بخش از دنیای موسیقی فاصله دارد اما بی شک کار های خوب و ارزنده ای ساخته شده است .

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران سازمانی رسانه‌ای است که تنها متولی قانونی پخش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در جمهوری اسلامی ایران است. بر اساس قانون اساسی ایران، رهبر رئیس صدا و سیما را انتخاب می‌کند. این سازمان که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ سازمان رادیو و تلویزیون ملی ایران نامیده می‌شد، آن‌زمان هم به شکل دولتی اداره می‌شد. صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تا اواخر سال ۲۰۰۹ تقریبا ۴۶۰۰۰ پرسنل داشته که با گذشت زمان و افزایش شبکه‌های جدید به تعداد کارمندان این سازمان افزوده می‌شود.

موسیقی که برای بخش چهارم از معرفی موسیقی بخش های خبری در نظر گرفتی اثر استاد بزرگ موسیقی فیلم جهان ونجلیس که سالهای سال ما ایرانی ها این موسیقی را دقایقی قبل از پخش اخبار از شبکه های دولتی ایران شنیدیم.

[اختصاصی رادیو باران]

 

دانلود کل آلبوم : لینک مستقیم

دانلود موسیقی : لینک مستقیم

پخش آنلاین :

منبع: رادیو باران

 

 


دانلود فايلها

تهيه اکانت وي آي پي مخصوص دانلود از راديوباران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *