درباره ما

رادیو باران  از تاریخ 1390/08/08 بعنوان یک وبلاگ آغاز بکار کرد و پس از مشاهده استقبال هنر دوستان فعال در اینترنت، از تاریخ 1390/10/01 با انجام تغییراتی در نحوه نوشتن مطالب سعی شد تا این رسانه اینترنتی از حالت وبلاگ به سایت تبدیل شود.

از اواخر سال 1391، رادیوباران جهت تامین هزینه های سایت و فضای میزبانی که رقم بالایی را شامل میشد، اقدام به استفاده از حق اشتراک ماهانه نمود تا به دور از پر کردن فضای سایت با انواع و اقسام تبلیغات (مانند برخی سایت های دانلود)، در محیطی زیبا و طراحی دل نشین سایت، بتواند به فعالیت خود ادامه داده و آن را هرچه بیشتر گسترش دهد.

همچنین در این فاصله و در اواخر سال 1391، مدیریت جدید رادیوباران نیز بروی کار آمد تا با امکانات جدید و رویکردی جدید، نفس تازه ای به فعالیت سایت بدمد.

در بهار 1392 تغییرات اساسی در طراحی سایت صورت گرفت که به منظور هرچه بهتر نمودن فضای سایت بود و همچنین پس از آن در تابستان سال 1392 نیز سیستم اکانت دهی بصورت کاملا اتوماتیک به همراه بخش پشتیبانی بر روی سایت قرار گرفت تا امکاناتی در خور شان موسیقی دوستان و هنرمندان عزیز داشته باشیم.

قالب بروز و پیشرفته رادیوباران که بصورت مدرن و واکنشگرا توسط تیم طراحی میزبان وردپرس آماده شده بود،در بهمن ماه 1394 به روی کار آمد تا پس از دو سال، امکانات و ظاهر جدیدی به سایت ببخشد.

درنهایت با توجه به افزایش درخواست ها، آرشیو های پر حجم زیادی در طول این مدت به سایت اضافه شد که فضای استفاده شده سایت را از کمتر از 100 گیگابایت در ابتدای سال 92، به حدود 1200 گیگابایت در آخر تابستان این سال رسانید؛ و اکنون در ابتدای سال 1396، حجم کل آرشیو رادیوباران به بالای 7 ترابایت (7000 گیگابایت) رسیده که نشان از تلاش بی وقفه و حمایت کاربران دارد.

هدف اصلی رادیو باران بالا بردن سطح دانش و معلومات دوستداران هنر موسیقی است و به همین علت هر گونه مطلبی که به نوعی به موسیقی مربوط باشد از از موسیقی بیکلام ، کلاسیک و موسیقی فیلم و … مورد توجه سایت قرار داشته است.

رادیو باران یک رسانه مستقل بوده و به هیچ دسته یا نگرش خاصی از موسیقی تعلق ندارد و از همه دست اندرکاران موسیقی دعوت می کند تا در صورت تمایل مقالات و نوشته های خود را جهت انتشار برای ما ارسال کنند.

با آرزوی رضایتمندی همه عزیزان

مدیریت رادیو باران

رضا فدای حسینی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.